Wybierz akwen
Region
Data startu
Długość rejsu
Wiek jednostki
od 0 do10 lat
Długość jednostki
od 2 do 10 ft
od 2 do 10 m
Liczba koi
od 2 do 10
Liczba kabin
od 2 do 10
Liczba toalet
od 2 do 10
Model jednostki
Cena w EUR

Czy warto odwiedzić Portugalię?

Zdecydowanie tak. Portugalia jest krajem niezwykłym, owoce morza, targi ze świeżymi owocami, przepyszne słodkości sprawiają, że kubki smakowe się rozpływają. A piękne widoki i otwartość mieszkańców zachęcają do zatrzymania się na dłużej. Czarterując jacht z Portimao warto popłynąć w stronę w Faro lub Sagres, odwiedzając przy tym piękne plaże m.in. Carvalho, Praia dos Tres Irmaos oraz Praia do Camilo. 

Jak wyczarterować jacht w Portugalii? 

Jeśli planujesz samodzielnie żeglować po Oceanie Atlantyckim musisz zatroszczyć się o kwestie formalne. Czarterując jacht w Portugali powinieneś posiadać patent jachtowego sternika morskiego. Jednakże, jeśli nie posiadasz odpowiednich uprawnień to nic straconego! W takiej sytuacji polecamy wyczarterować jacht ze skipperem, który zatroszczy się o bezpieczeństwo całej załogi.

Piękne plaże, wieczory przy zachodzącym słońcu z lampką wina, spacery po wąskich uliczkach i poranna kawa z Pastéis de nata brzmi jak marzenie senne? Sigmund Freud nie ma z tym nic wspólnego, tak po prostu wygląda życie w Portugalii. Dlatego już dziś zapraszamy do czarterowania jachtów z Portimao.

Filtry
długość rejsu: 7
lokalizacja: Portugalia
typ jednostki: Barka
Wyniki: 0
Sortowanie:
Brak wyników wyszukiwania dla wybranych kryteriów.

Posiadamy dodatkowo jachty, które nie są bezpośrednio wyszczególnione w wyszukiwarce. W przypadku braku wyników wyszukiwania prosimy o wysłanie do nas zapytania:

NASZE MARKI